Unisex
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Muško-ženski razgovori
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Musko - zenski razgovori, Unisex forum. Dobrodosli !
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Dobrodosli
čemu služi registracija? I_icon_minitimeSre Apr 22 2009, 21:26 od Olja

» čemu služi registracija?
čemu služi registracija? I_icon_minitimeSre Dec 03 2008, 18:27 od Jelena

» Dobrodosli dragi gosti :D
čemu služi registracija? I_icon_minitimeSre Avg 13 2008, 20:39 od Gost

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 17 dana Čet Jun 11 2009, 12:23
Knjiga utisaka
UNISEX
Navigation
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
 Nas baner 120x60
 Nas baner 468x60
 Kontaktirajte nas
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Posetite nas Portal

Pogledajte aktuelnu temu i cujte malo dobre muzike na nasem
Portalu


 

 čemu služi registracija?

Ići dole 
AutorPoruka
bez imen
Gost




čemu služi registracija? Empty
PočaljiNaslov: čemu služi registracija?   čemu služi registracija? I_icon_minitimeSre Dec 03 2008, 17:23

Zašto je registracija obavezna na ovom frorumu?
Zar ne bi bilo lepše da ljudi mogu da pišu slobodno šta im padne na pamet?
Znam sve uobičajene odgovore, ali to je samo izgovor.
Zar ne bi bilo dobro da postoji mesto koje je zapravo neprekidni virtuelni bal pod maskama gde ljudi mogu slobodno da dođu, zaodenu ogrtač koji im u tom trenutku prija i zabave se sa sličnomišljenicima bez ikakve obaveze, bez imenovanja i etiketiranja, samo opuštajući razgovor ili štagod i kada izađu sa skupa, vrate se u svoje svakodnevno obličje i zaborave gde su bili i šta su radili do sledeće prilike?
Zašto moram da imam jedan nik jednom zauvek ili za neko relevantno vreme; zašto moram da svaki put glumim istu osobu ili sebe samog? Zašto ne mogu u svakom trenutku da budem šta mi se u tom trenutku prohte; recimo, paralelno, u razgovorui o oblačenju sam jedna osoba a u priči o provodu druga?
Nemojte misliti da je to nerealan koncept; svojevremeno je Serbiancafe funkcionisao po ovom principu i sada donekle funkcioniše, u neka davna vremena s takvom koncepcijom (i pratećim bombardovanjem) upao je među 1000 najposećenijih sajtova na celom svetu. Dakle, moglo je; OK, bude tu dosta zgubidana i provokatora ali oni se smore kad tad, ali ljudi su voleli da svrate, pogledaju, pročitaju, ostave neobavezni komentar bez ikakvog promišljanja ko su zaista inalače ili na tom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Jelena
Administrator
Administrator
Jelena


Ženski
Broj poruka : 3100
Godina : 45
Lokacija : Nova Pazova
Humor : Grub
Datum upisa : 09.01.2008

čemu služi registracija? Empty
PočaljiNaslov: Re: čemu služi registracija?   čemu služi registracija? I_icon_minitimeSre Dec 03 2008, 18:27

bez imen ::
Zašto je registracija obavezna na ovom frorumu?

Registracija je obavezna na skoro svakom forumu koji sam ja do sada
uspela da posetim pa ne vidim razlog sto bi mi bili drugaciji... Green

bez imen ::
Zar ne bi bilo lepše da ljudi mogu da pišu slobodno šta im padne na pamet?

Na ovom forumu postoji sloboda govora i ne vidim zasto vi ne bi mogli da pisete na istom i posle registracije.Registracija ne znaci zabranu misljenja i govora. Rolling Eyes

bez imen ::
Znam sve uobičajene odgovore, ali to je samo izgovor.

ne postoje izgovori vec samo prihvacena ili ne prihvacena objasnjenja. Very Happy

bez imen ::
Zar ne bi bilo dobro da postoji mesto koje je zapravo neprekidni virtuelni bal pod maskama gde ljudi mogu slobodno da dođu, zaodenu ogrtač koji im u tom trenutku prija i zabave se sa sličnomišljenicima bez ikakve obaveze, bez imenovanja i etiketiranja, samo opuštajući razgovor ili štagod i kada izađu sa skupa, vrate se u svoje svakodnevno obličje i zaborave gde su bili i šta su radili do sledeće prilike?

Forumi i jesu bal pod maskama.Niko ovde ne poznaje vas licno i ne moze da zna ko se krije iza "maske' tj.nika...Uvek je lepo zabaviti se sa istomisljenici ali i sa onima koji to nisu i to vam je na ovom forumu omoguceno.Uvek se mozete okrenuti,izlogovati se sa foruma i zaboraviti gde ste bili i sta ste radili...
Bez imena je bas lepo ime a obecavam da vam necemo lepiti etikete

bez imen ::
Zašto moram da imam jedan nik jednom zauvek ili za neko relevantno vreme; zašto moram da svaki put glumim istu osobu ili sebe samog? Zašto ne mogu u svakom trenutku da budem šta mi se u tom trenutku prohte; recimo, paralelno, u razgovorui o oblačenju sam jedna osoba a u priči o provodu druga?

hm Glumiti sebe samog ?Cudan,jako cudan sklop reci.Treba biti ono sto jesi,svuda u zivotu pa i na forumima.Niko vama ne brani da imate razlicita misljenja o razlicitim stvarima

bez imen ::
Nemojte misliti da je to nerealan koncept; svojevremeno je Serbiancafe funkcionisao po ovom principu i sada donekle funkcioniše, u neka davna vremena s takvom koncepcijom (i pratećim bombardovanjem) upao je među 1000 najposećenijih sajtova na celom svetu. Dakle, moglo je; OK, bude tu dosta zgubidana i provokatora ali oni se smore kad tad, ali ljudi su voleli da svrate, pogledaju, pročitaju, ostave neobavezni komentar bez ikakvog promišljanja ko su zaista inalače ili na tom forumu.

Nije nerealan,znam ali je neodrziv.Svojevremeno su mnogi forumi imali slican koncept ali je ukinut.pretpostavljam ne zato sto je bio dobar i funkcionalan vec zato sto je nesto bilo trulo u drzavi Danskoj Laugh2
Neobavezan komentar uvek mozete ostaviti,cak i posle registrovanja uopste mi nije jasno zasto bi bio problem.Niko vas ne veze za ovaj forum.Niko vam ne natura nikakve obaveze.Ako vi zelite po svaku cenu da sakrijete ko ste i sta ste to je vec posebna prica i nema veze sa registracijom vec sa necim drugim.
Ukoliko budete zeleli a vec jeste,ostavili neobavezan komentar u prolazu a da niko ne zna ko ste i sta ste uvek cete biti dobro dosli na nas forum...
Nazad na vrh Ići dole
https://unisex.forumsr.net
 
čemu služi registracija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Unisex :: Obavestenja :: Forum za goste-
Skoči na: